събота, 15 сеп 2012 г. 17:53 ч.

Силен дебют

Бербатов вкара първите си голове за Фулъм (видео)

BNews.bg

Българинът Димитър Бербатов реализира първите си голове за новия си клуб Фулъм при победата на лондончани с 3:0 над Уест Бромич.

Димитър Бербатов отбеляза първите голове за новия си клуб Фулъм.

В среща от четвъртия кръг на английската висша лига лондончани се наложиха с класическото 3:0 като домакини над Уест Бромич. Първите две попадения бяха дело на българина.

Първият гол Бербатов реализира в 32-та минута, когато получи топката на границата на наказателното поле

след добър пробив на Качаниклич и с премерен удар не даде шанс на вратаря на гостите. Българинът бе точен отново в края на първото полувреме, когато реализира от дузпа.

Крайният резултата оформи Сидуел в 87 минута, който след създалото се разбъркване пред вратата на гостите не сгреши и реализира от чиста позиция.

Мениджърът на Фулъм Мартн Йол си спази обещанието и пусна Митко като титуляр

срещу Уест Бромич на „Крейвън Котидж“. Българинът влезе като резерва за Фулъм на полувремето на двубоя срещу Уест Хем преди две седмици.

Димитър Бербатов сподели, че е много доволен от головете,

които отбеляза срещу Уест Бромич, както и от победата на своя отбор с 3:0.

Страхотен дебют у дома за мен. Преди мача имах усещането, че това ще е добър ден за мен и отбора. И чувството е страхотно. Доволен съм от резултата и играта ми, радвам се, че и привържениците са доволни.

Това бе първият ми мач пред тях и се чувствам много добре отново на терен.

Когато аз съм щастлив, нещата ще се случват, както бе днес. Вкарах два гола, играх с усмивка на лице. Най-важното за мен сега е да играя във всеки мач и да давам най-доброто от себе си, заяви след победата Бербатов.

Головете на Бербатов може да видите ТУК!