неделя, 09 юли 2017, 19:38 ч.

Скок

Тъжно: Последно място за Демирева в Диамантената лига

BNews.bg

Така българката остава без покрит норматив от 194 сантиметра за участие на световното първенство.

Сребърната медалистка от олимпийските игри в Рио де Жанейро Мирела Демирева остана на последното място в скока на височина на турнира от Диамантената лига в Лондон.

Родната лекоатлетка завърши със 185 сантиметра и се класира осма, след като останалите седем състезателки преодоляха следващата височина от 190 сантиметра.

Така българката остава без покрит норматив от 194 сантиметра за участие на световното първенство по лека атлетика също в Лондон през август.

* BNews.bg не носи абсолютна никаква отговорност за изразените от читателите/потребителите мнения и/или коментари. Всеки читател/потребител, който публикува мнение и/или коментар под публикация/статия в BNews.bg като свободен посетител, или чрез регистрацията си от Фейсбук, декларира, че се съгласява с Общите условия за ползване на сайта BNews.bg. ВИЖТЕ ТУК!