неделя, 24 юни 2018, 13:06 ч.
Агресивни и нагли
Роми хвърляха камъни по полицаи в Ботевград! Научете повече!
BNews.bg
Напрежение е избухнало тази нощ между роми и полицаи в Ботевград. Това е станало след сигнал за шумна музика в ромския квартал, подаден малко преди полунощ.
Според МВР при пристигането на полицията се е събрала група от роми, които са хвърляли камъни по униформените. Впоследствие от видеозаписи са установени шестима души, които ще бъдат задържани.
Няма пострадали служители на реда. Нанесени са материални щети по полицейска кола и кола на жандармерията.
По случая е образувано досъдебно производство.
Жена, която е наблюдавала случващото се от терасата, се е оплакала, че е пострадала. Нейната версия е, че е имало стрелба, но от полицията отричат да е произвеждан изстрел, съобщава бТВ.
Докога ще бъдем принудени да търпим ромските своеволия на галениците на властта? Докога ще живеем в страх? Поради каква причина неграмотните, необразовани и нагли елементи разполагат с повече права от нас- българите, а задълженията им са сведени до минимум?
Коментари
Никола Чилов - 06:30, 25 юни
Тоягатаааа!
Напиши коментар