"Белите" с поредна загуба

Ужасен край на един ужасен сезон за Реал

BNews.bg

Реал (Мадрид) завърши по ужасен начин сезона, който феновете на тима ще искат бързо да забравят.

"Кралския клуб" загуби с 0:2 домакинството си на Бетис, като това бе поражение №12 в първенството - изравнен антирекорд от сезон 1998/99.

И двата тима не играеха за нищо освен честта си в този мач, но желанието в редиците на гостите бе видимо по-голямо.

Реал от своя страна продължи с безличната игра, в последните седмици и логично ще завърши сезона без нито един трофей и може да завърши на рекордните 21 точки зад лидета Барселона, ако каталунците спечелят мача си днес.

И двата гола за Бетис паднаха през втората част на мача. След час игра Андрес Гуардадо получи страхотен пас и веднага намери Лорен Морон, който от няколко метра прати топката във вратата.

15 минути по-късно нова страхотна атака на Бетис матира "бялата" отбрана, а героят този път бе Хесе.

Зинедин Зидан за пореден път остави Гарет Бейл на пейката, което ясно показва, че дните на уелсеца в Мадрид приключиха.

Очаква се Реал да извади огромни средства за трансфери през лятото, с които клубът да атакува титлата в Испания и Шампионска лига.

* BNews.bg не носи абсолютна никаква отговорност за изразените от читателите/потребителите мнения и/или коментари. Всеки читател/потребител, който публикува мнение и/или коментар под публикация/статия в BNews.bg като свободен посетител, или чрез регистрацията си от Фейсбук, декларира, че се съгласява с Общите условия за ползване на сайта BNews.bg. ВИЖТЕ ТУК!