неделя, 25 август 2019, 21:37 ч.

Депутат от ГЕРБ закла Славия срещу Лудогорец!- обновена

BNews.bg

Реферът депутат от ГЕРБ Стефан Апостолов допусна изключителна грешка в мача между Лудогорец и Славия, който се играе в Разград. Депутатът изгони с директен червен картон вратарят Антониос Стергиакис, който пресече пас към Джоди Лукоки пред наказателното поле на „белите”. Вратарят изби топката с крак, но според Апостолов, той е играл с ръка. На телевизионните повторения обаче ясно се вижда, че играта на Стергиакис е по правилата. Така Славия ще трябва да изиграе цяло второ полувреме с човек по-малко.Всичко това се случи в края на първото полувреме при резултат 0:0 Предстои второто полувреме, което Славия трябва да изиграе с човек по-малко. Съдийските грешки на съдията продължиха и през второто полувреме, като бе отменен редовен гол на Лудогорец. В крайна сметка срещата завърши при равен резултат 0:0. При този резултат Левски стана едноличен водач след седмия кръг с 16 точки, а Лудогорец е втори с 15 точки.

* BNews.bg не носи абсолютна никаква отговорност за изразените от читателите/потребителите мнения и/или коментари. Всеки читател/потребител, който публикува мнение и/или коментар под публикация/статия в BNews.bg като свободен посетител, или чрез регистрацията си от Фейсбук, декларира, че се съгласява с Общите условия за ползване на сайта BNews.bg. ВИЖТЕ ТУК!